Hakkımızda

Gün geçtikçe büyümeye devam eden turizm sektöründe Limuzin servis ve Lüks araç kiralamaya duyulan ihtiyaç göz önüne alınarak kurulan HC LIMOUSINE, kullanıcılarına kaliteyi, lüksü ve konforu bir arada sunan bir şirkettir.

Turizm taşımacılığında hem bireysel hem de kurumsal olarak tercih edilen lüks araçlarda HC LIMOUSINE, taşımacılık konusunda yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel olarak işini gerçekleştirmekte ve şoförlü olarak hizmet sağlamaktadır.

HC LIMOUSINE, verdiği hizmet kalitesini sürekli en iyiye taşıyarak, memnuniyeti en üst seviyede tutmakta ve konusunda profesyonel olduğu bu alanda daimî olarak sizlere hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana sahip olduğu avantajlarla birlikte teknolojiyi yakından takip eden, müşteriyle birlikte hareket eden, ortak çözümler üreten ve her şeyden önemlisi müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen bir anlayış içerisindedir.

Geniş araç portföyüne sahip olan HC LIMOUSINE, her geçen gün araç portföyünü biraz daha büyütmektedir. Müşteri kazanmanın önemini çok iyi bilen HC LIMOUSINE, yılların tecrübesiyle sizin istekleriniz doğrultusunda büyüyerek Türkiye’nin belli başlı firmaları arasında yerini almıştır.

HC LIMOUSINE, sizler için en uygun şartları oluşturarak aracınızı teslim aldığınız andan, aracı iade edeceğiniz güne kadar geçen süreçte tüm hizmet departmanlarıyla size üst düzey bir araç kiralama deneyimi yaşatacaktır.

HC LIMOUSINE lüks araçları ile düğün, kokteyl, kongre, organizasyon, turistik gezi ve diğer tüm özel gün ihtiyaçlarınızda uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerine hizmet vermek için hazır!

Misyonumuz

Lüks ve güncel araç filosu, Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ve presentabl sürücü kodrosu ile misafirlerine lüksü ve konforu en üst düzeyde yaşatıp kullanıcılarının isteğine göre şekillenmektir.

Vizyonumuz

Turizm ve taşımacılık alanında daima kendini geliştirerek hizmetlerini global alanda ve en iyi şekilde sunmaktır.

Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin

SİZİ & MİSAFİRLERİNİZİ

Güvenli, Konforlu, Kaliteli & Lüks bir Seyahat Bekliyor

20 Yıllık Tecrübe ile

 

hizmetinizdeyiz.

 • Telefon
  0212 369 39 35
 • Operasyon
  0532 621 92 02
 • Adres
  Gürsel Mah. İmrahor Cad. Premier Kampüs Ofis No:29 A Blok Kat:3 D: 106
  Kağıthane / İSTANBUL
 • E-posta
  info@hclimousine.com.tr
 • Operasyon
  operasyon@hclimousine.com.tr
13146

HC LİMUZİN TURİZM TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.

© 2017 Tüm Hakları Saklıdır.